Lubartów

Pokój i dobro!

Jesteśmy ludźmi bardzo młodymi, uczącymi się , ale pragnącymi także w dojrzały sposób kształtować swoje życie z Bogiem i z innymi. Gromadzimy się w klasztorze przy kościele pw. Św Wawrzyńca w Lubartowie. Animatorami posiadającymi aktualnie grupy w naszej wspólnocie są Magda Wlazło, Ania Matuszak i Kinga Zbiciak, Kuba Wereszczyński, Karol Zieliński oraz Ola Kaczorek. Przy naszym klasztorze działa również zespół PAX ET BONUM.

Moderatorem jest br. Paweł Działa

Żeby wspólnota żyła pełnią życia, konieczne jest, żebyśmy regularnie spotykali się, poznawali i ubogacali swoją indywidualnością i radością. Poza spontanicznymi spotkaniami w salkach, mamy kilka okazji, kiedy możemy być razem:

Przede wszystkim są to Msze Święte o godzinie 15:00, Msza oazowo-młodzieżowa. To oczywiście centralny punkt, na którym gromadzimy się co niedzielę.

Adoracje Najświętszego Sakramentu tzw. Medytacje Biblijne lub Duchowa odnowa, w każdą środę o 19:00 możemy uczestniczyć w adoracji, w którą angażują się oazowicze. Comiesięczne spotkania Ogólne całej Wspólnoty, spotykamy się w salkach, by bawić się, śpiewać i co najważniejsze poznawać.